KONST / Litografier / Serigrafier 12769615
nr 1276 9615
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 5 st, 150-upplaga, Signerade. Motivet: 25x25 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:57:12
23/9 20:13:42
23/9 20:16:24
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal